STACH - STAVBY - stavby, nízkoenergetické domy, projekty, projektová činnost, stavební povolení, inženýrská činnost, stavební dozory ...

 » O nás - hlavní strana  » ESHOP STAVEBNINY   » Inženýrská činnost   » Projektová činnost    » Nízkoenergetické a pasivní domy
 » Dozory staveb  » Řízené realizace staveb  » Inspekce nemovitostí  » Reference  » Kontakty
Aktuality
www.naspasivnidum.cz
(21.01.2013)

Spustili jsme pro vás nový web popisující výstavbu námi realizovaných nízkoenergetických a pasivních domů krok za krokem

Naši dlužníci
(18.12.2012)

CAESAR realitní s.r.o. 213.400 Kč, splatnost 20.05.2010

Projektová činnost


Individuální projektyVestavba podkroví

1. Půdorys 1NP stávající 2. Půdorys krovu stávající 3. Řez A-A stávající 4. Řez B-B stávající 5. Pohledy stávající 6. Půdorys 1NP návrh vestavby 7. Půdorys 2NP návrh vestavby 8. Půdorys stropu návrh vestavby 9. Půdorys krovu návrh vestavby 10. Řez A-A návrh vestavby 11. Řez B-B návrh vestavby 12. Pohledy návrh vestavby 13. Vizualizace vestavby

Naše projektová činnost zahrnuje vypracování architektonických studií, vypracování projektů rodinných domů a občanských staveb včetně specializací. Zaměříme stávající objekty, vypracujeme projekty přestaveb a rekonstrukcí stávajících objektů.

V posledních letech se firma výrazně zaměřila na pasivní a nízkoenergetické domy. V současné době jsme v tomto oboru schopni svým zákazníkům zodpovědně a kvalitně zpracovat kompletní projektovou dokumentaci skutečného pasivního či nízkoenergetického domu. Problematikou pasivních domů a nízkoenergických domů se intenzivně zabýváme již od r. 2009 a máme tak již za sebou několik úspěšných realizací.

Máme za sebou zkušenosti a rovněž dvě desítky úspěšných realizací projektů v programu "ZELENÁ ÚSPORÁM". V současnosti startující ,,NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM" je pro nás další výzvou a opět jsme připraveni pomoci Vám s vyřízením dotace i tomto novém programu.

Při návrhu Vašeho domu, ........ nepracujeme rutiním způsobem jako mnoho jiných projektových kanceláří. Vždy vybíráme z velkého množství dostupných stavebních materiálů a systémů. Zvažujeme zejména vhodnost jejich použití právě pro Vaši stavbu, jejich ekonomickou výhodnost a v neposlední řadě také kvalitu. Tímto individuálním přístupem Vám již při zpracování projektové dokumentace dokážeme ušetřit nemalé množství prostředků potřebných pro realizaci Vaší stavby.

Všechny stupně projektové dokumentace jsou zpracovány v digitální podobě nejmodernějším stavebním programem Graphisoft Archicad 15, vizualizace jsou zpracovány v rendrovacím programu Artlantis studio 2. Díky tomu jsme schopni zákazníkům nabídnout kvalitní a rychlé služby a již na samém počátku prezentovat realistickou vizualizaci jejich domu.
Při zpracování projektů důsledně uplatňujeme individuální přístup ke klientovi.

Zajímá Vás přibližná cena Vašeho projektu ? Použijte kontaktní formulář na stránce s kontaktními údaji. Napište nám co nejvíce informací o zamýšlené stavbě, její přibližné rozměry, počet podlaží, způsob napojení na inž. sítě, výši finančních prostředků, které pro svou stavbu chcete použít v případě výstavby na klíč či svépomocí. Orientační cenovou nabídku Vám zašleme do 3 dnů.

Typové projekty


Naše firma zastupuje společnost EUROLINE BOHEMIA s.r.o., která je předním zpracovatelem typových projektů rodinných domů v České republice a na Slovensku. Jako obchodní zástupce společnosti EUROLINE BOHEMIA s.r.o. Vám nabízíme typové projekty rodinných domů včetně odborné konzultace při výběru projektu a inženýrské činnosti spojené s vydáním stavebního povolení. Nabídku tvoří zděné rodinné domy s cenou výstavby na klíč od 1,7 mil Kč. Nabídka projektů je pestrá a k r. 2008 nabízí na 580 projektových řešení rodinných domů čímž uspokojí i náročného zákazníka. Počet projektových řešení se s příchodem každého dalšího roku zvyšuje. Ve všech nabízených projektech jsou zapracovány kvalitní stavební materiály, známé na českém trhu.

Odkaz na společnost EUROLINE BOHEMIA s.r.o. naleznete v pravém sloupci našich stránek. V případě zájmu o katalog rodinných domů EUROLINE 2008, popř. s jinými dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Ukázka osazní typového rodinného domu na pozemku

1.Situace koordinační

Úprava typových projektů


V typových projektech rodinných domů se dají provést určité úpravy (změna účelu místnosti, posuny a úpravy v nenosných příčkách, změny v profesích apod). Pokud se úpravy týkají zásahu do nosných konstrukcí (úprava půdorysných rozměrů atd.) je nutné, aby je provedl projektant, který má příslušné oprávnění a za zrealizovanou úpravu přebírá zodpovědnost. Stach.cz Vám nabízí vypracování individuálních úprav typových projektů dle Vašich požadavků. Cena a termín dodání je předmětem dohody. Úpravy typových projektů jsou přípustné pouze se souhlasem autora projektu.

Všechna práva vyhrazena. Kopírování a používání textového obsahu webových stránek Stach.cz stavby s.r.o. není povoleno


---

poslední aktualizace stránky 27. 01. 2008 | stránka byla navštívena 16163 x
pošli stránku emailem: Informační e-mail | vytiskni stránku: Vytisknout stránku
KDE NÁS NAJDETE
STACH - STAVBY - klikněte pro zobrazení sídla firmy na mapě GPS:
49°45'10.58"N
13°0'14.73"E

Stach.cz stavby s.r.o

Na Roudné 443/18
301 00 Plzeň
(sídlo společnosti)

Alešova 1275
349 01 Stříbro
(adresa pro doručování)


více na » kontaktyStach.cz - Ladislav Stach, Alešova 1275, Stříbro 349 01 © 2008        created by WEBOVÉ STRÁNKY     TOPlist    Web site powered by phpRS